Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

PODPOŘTE NÁS
Archiv > Info > PODPOŘTE NÁS
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP
Podpořte násPodpořte umístěním loga

Podpořte nás

Každý projekt i ten nejlepší by nemohl vzniknout bez Vaší podpory.
Rádi bychom poděkovali všem podporovatelům, kteří v prevenci rizik, úrazů a nebezpečí vidí smysl. Jen díky Vám můžeme existovat a předávat cenné informace a zkušenosti ostatním. Těm, kteří to potřebují. Díky Vaší podpoře může být provozován tento portál, mohou být aktualizované interaktivní výukové kurzy pro školy, děti a mládež i obyvatelstvo. Díky Vám se může rozšiřovat systém varovných informací, vyrábět podpůrné výukové materiály pro děti a nebo plyšové hračky pro děti záchranářům do aut.
Každý rok se zraní zhruba 300 až 400 tisíc dětí. Více než 3000 z nich má trvalé následky a více než 300 dětí, bohužel,  zemře v České republice na následky těchto úrazů. A to nemluvíme o ostatních událostech a zbytečných neštěstích, lidských tragédiích a škodách na životním prostředí a majetku. A přitom stačí jen málo – znát - vědět – být připraven – předvídat – neriskovat  - jedním slovem „prevence“. Většina z těchto úrazů a neštěstí by se pak vůbec nemusela stát a nebo jejich následky mohly být daleko mírnější.

A právě díky Vám – podporovatelům – mohou vznikat, existovat a rozvíjet se právě takovéto účinné nástroje prevence. Děkujeme za Vaši podporu.


Partner konkrétního projektu
Staňte se partnerem konkrétního projektu. Líbí se Vám nějaký z našich projektů? Chtěli byste se podílet na prevenci každodenních rizik? Chcete pomoci snížit alarmující čísla počtu úrazů a úmrtí? Podpořte jeden z našich projektů:

Můžete se stát partnerem či generálním partnerem projektu.
Kontaktujte nás >>>


Partner Asociace Záchranný kruh
Vaším partnerstvím Asociace Záchranný kruh podpoříte fungování celého sdružení a jeho aktivit. Podpoříte činnosti týkající se prevence běžných rizik i rizik mimořádných událostí. Stanete se partnerem unikátního konceptu, který již dnes využívá přes 1000 škol v celé ČR a desetitisíce uživatelů.

Můžete se stát partnerem či generálním partnerem Asociace Záchranný kruh.
Kontaktujte nás >>>


Partner dne
Jste soukromá osoba či drobný podnikatel? Líbí se Vám koncept Asociace Záchranný kruh. Chcete pomoci? Staňte se partnerem dne.

Vaším symbolickým darem podpoříte činnost Asociace Záchranný kruh a její dílčí projekty.
Kontaktujte nás >>>


Naším partnerům dále nabízíme:

Ke každému partnerovi přistupujeme individuálně a Vážíme si jakékoliv podpory.

Související články:

Internetový bezpečnostní portál

Zjistit více

Chraň svůj svět, chraň svůj život

Zjistit více

Multifunkční záchranářské centrum Medard

Zjistit více

Interaktivní příručka první pomoci

Zjistit více

Centrum zdraví a bezpečí

Zjistit více

Den záchranářů

Zjistit více

Konference Zdraví a bezpečí

Zjistit více

Pan Kroužek

Zjistit více

Dopravní výchova

Zjistit více

Přidat komentář

Naši partneři