Při požáru chaty v Senohrabech byla popálena majitelka

10.02.2019
V Senohrabech na Praze východ, v ulici U Nádržky, došlo v neděli dopoledne k požáru rekreační chaty, kterou její majitelka obývala celoročně. Na místo byly kromě hlídky OO Policie ČR a posádky ZZS Středočeského kraje vyslány také jednotky HZS SČK ze stanice Říčany a JSDH Senohraby a Čerčany. Jako první byli na místě senohrabští hasiči, […]

V Senohrabech na Praze východ, v ulici U Nádržky, došlo v neděli dopoledne k požáru rekreační chaty, kterou její majitelka obývala celoročně.

Na místo byly kromě hlídky OO Policie ČR a posádky ZZS Středočeského kraje vyslány také jednotky HZS SČK ze stanice Říčany a JSDH Senohraby a Čerčany.

Jako první byli na místě senohrabští hasiči, kteří ihned zahájili zásah. Popálená majitelka skončila v péči záchranářů, kteří ji převezli do nemocnice.

Zásah probíhal v dýchací technice a byl veden ze země i z nastavovacího žebříku. Hořet začalo pravděpodobně od kamen. Škoda byla předběžně odhadnuta na 800 tisíc korun. Požár kompletně zničil přístavek u chaty a částečně také chatu.

Přečteno 11x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík