V areálu firem v Praze hořela hromada autovraků, hasiči je od sebe odtrhávali pomocí jeřábu

12.05.2019
V Pramenné ulici v pražských Kunraticích došlo v neděli v podvečer k požáru hromady autovraků, a to v místním areálu firem. Na místo byly vyslány jednotky HZS Praha ze stanic Strašnice, Krč a Modřany, posíleny o dobrovolnou jednotku z Písnice. Na místo dále vyjely hlídky Policie ČR, včetně SPJ Praha. Hasiči nasadili k zásahu několik […]

V Pramenné ulici v pražských Kunraticích došlo v neděli v podvečer k požáru hromady autovraků, a to v místním areálu firem.

Na místo byly vyslány jednotky HZS Praha ze stanic Strašnice, Krč a Modřany, posíleny o dobrovolnou jednotku z Písnice. Na místo dále vyjely hlídky Policie ČR, včetně SPJ Praha.

Hasiči nasadili k zásahu několik vodních "C" proudů, doplněných o pěnu. Zásah probíhal v dýchací technice. Požár se hasičům podařilo velmi rychle dostat pod kontrolu.

Protože byly vraky naskládány na sobě, použili hasiči k jejich odtržení a přesunu automobilový jeřáb ze stanice Strašnice a posléze také ještěrku z místní firmy.

Okolnosti vzniku požáru jsou, stejně jako výše vzniklé škody, předmětem dalšího šetření. Při požáru byla poškozená dodávka zaparkovaná vedle hromady vraků.

Přečteno 6x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík