Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

CHCI PORADIT
NAŠE PROJEKTY > Bezpečnostní informační systém > CHCI PORADIT
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

FAQ - nejčastější dotazy

KOLIK INFORMAČNÍ SYSTÉM STOJÍ ?
MOHU SYSTÉM VYUŽÍVAT I JAKO SOUKROMÁ OSOBA ?
  • ANO. Pokud máte své stránky, na kterých byste rádi informovali uživatele o aktuálních výstrahách či jim poskytli rady a informace, jak se zachovat v rizikových situacích, tak je tento systém přímo předurčen pro Vás.
KOLIK MOHU MÍT NA SVÝCH STRÁNKÁCH INFORMAČNÍCH BOXŮ ?
  • Informačních boxů můžete mít na svých stránkách celkem pět. Po registraci (objednání prvního boxu) získáte přístup do uživatelského prostředí, kde už si můžete přidávat další informační boxy a nastavovat jejich velikost i vzhled. Informační boxy nemusí být umístěny pouze na Vašich stránkách, ale i na stránkách Vašich spřátelených organizací - např. městská policie, knihovna, dobrovolní hasiči apod.
NEMÁME TUŠENÍ K ČEMU BY NÁM INFORMAČNÍ SYSTÉM BYL. V NAŠÍ OBCI HROZÍ POUZE MRÁZ NEBO VICHŘICE.
  • Celý bezpečnostní informační systém a zejména pak informace v něm obsažené, je vyvíjen odborníky, zejména z řad záchranářů, již sedmým rokem. Obsahuje návody, rady a informace v oblastech všech rizik, se kterými se člověk může ve svém životě setkat. A věřte, že to, ani v případě Vaší obce, není pouze mráz a vichřice. Můžu uvést jen příkladem – dopravní nehody, nebezpečné havárie (třeba i cisterny s nebezpečnou látkou), požáry v domácnostech, lesní požáry, výbuchy (např. kotlů, bio krbů), blesková povodeň atd., ale také běžné úrazy, onemocnění a život ohrožující stavy, které nás potkávají v běžném životě i při mimořádných událostech. Tato a mnoho dalších jsou rizika a nebezpečí, na která musí být každý z nás připraven. Znát tyto rizika, vědět, jak se jim vyvarovat a hlavně vědět, jak se zachovat v případě, že nastanou, může opravdu zachránit život nebo třeba jen majetek. Každá obec má pak ze zákona povinnost připravit občany na mimořádné události a podle Zákona o požární ochraně (č. 133/1985 Sb. par. 29, odst. 1, písm. n. - i organizovat preventivně výchovnou činnost. 

Naši partneři