Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
Aktuality > Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Brněnští strážníci společně s policistou v době osobního volna zachraňovali ženu stojící za zábradlím mostu

2.09.2021
Ženu stojící na mostě nad řekou Svitavou nedaleko Tomkova náměstí v Brně uviděl v pondělí večer projíždějící řidič. Protože se pohybovala za zábradlím z vnější strany a vypadalo to, že se odhodlává skočit, neváhal a vytočil linku 156.
Hlídka městské policie přispěchala za pár minut, v tu chvíli už s osmnáctiletou dívkou komunikovali dva muži, jedním z nich byl policista v civilu. Strážnice rychle vyhodnotila situaci, vlídným oslovením navázala kontakt a zaujala tak pozornost mladé ženy.

Toho oba muži pohotově využili, rozrušenou dívku chytili a společně se strážnicí ji pak přetáhli přes zábradlí do bezpečí. Přitom postřehli krvácející zranění na pravém zápěstí, které si prý žena pořezala žiletkou. Zatímco ji policista uklidňoval, strážníci přivolali záchranáře a ze služebního auta přinesli obvazy a také deku, na kterou dívku položili a asistovali při ošetření její ruky.

Při poskytování první pomoci mladá žena zachráncům přiznala, že spolykala antidepresiva. Do péče si ji následně převzali záchranáři a sanitkou ji převezli do nemocnice k dalšímu ošetření. Případem se dále zabývají republikoví policisté.
...
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři