FOTO: Řidič Peugeotu nepřežil u Velké Bíteše náraz do sloupu

5.08.2014
Profesionální a dobrovolní hasiči z Velké Bíteše vyjížděli v úterý před osmou hodinou ráno k tragické dopravní nehodě osobního vozidla nedaleko Velké Bíteše. Řidiče museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit za použití hydraulického nářadí. I přes maximální úsilí, které na místě hasiči společně se zdravotníky vyvinuli muž nehodu nepřežil. Na havarovaném vozidle hasiči provedli protipožární […]

DN---5-8-2014---U-Panova-016

Profesionální a dobrovolní hasiči z Velké Bíteše vyjížděli v úterý před osmou hodinou ráno k tragické dopravní nehodě osobního vozidla nedaleko Velké Bíteše. Řidiče museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit za použití hydraulického nářadí. I přes maximální úsilí, které na místě hasiči společně se zdravotníky vyvinuli muž nehodu nepřežil.

Na havarovaném vozidle hasiči provedli protipožární opatření a zamezili možnému úniku provozních kapalin. Po dobu vyšetřování nehody zasahující jednotky velmi úzce spolupracovaly s policisty.

Po zadokumentování dopravní nehody policisty pomohli hasiči s naložením havarovaného vozidla na odtah a provedli závěrečný úklid komunikace po dopravní nehodě.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.


Petra Musilová
tisková mluvčí
HZS kraje Vysočina
FOTO: HZS VYS

Přečteno 638x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Policejní deník, http://policejnidenik.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík