Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
Aktuality > Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Opilý muž byl agresivní ke své partnerce. Když se jí zastal soused, vytáhl na něj sekeru

17.10.2021
Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování se zbraní čtyřiatřicetiletému muži z Jihlavska.
V první polovině září byl v odpoledních hodinách v Jihlavě v bytě, kde se dostal do konfliktu se svojí partnerkou. Muž byl pod vlivem alkoholu, choval se vulgárně a agresivně. Incident probíhal následně na společné chodbě domu a agresivní muž poškodil i dveře bytu.

Konflikt se snažil uklidnit soused, na to ale agresivní muž zareagoval tak, že vytáhl z místnosti bytu sekeru, se kterou se blížil k muži. Své jednání ještě podporoval výhrůžkami násilím. Přivolaní policisté čtyřiatřicetiletého muže zajistili. Ke zranění osob nedošlo.

Při dechové zkoušce policisté útočníkovi naměřili přes jedno a půl promile alkoholu. Sekeru policisté zajistili. Opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Dále rozhodli o vykázání muže ze společného obydlí. Po shromáždění důkazů sdělili muži podezření ze spáchání trestného činu, případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Napadení ženy policisté šetří pro podezření ze spáchání přestupků proti občanskému soužití a proti majetku.
...
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři