Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
Aktuality > Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Policisté společně se záchranáři bojovali 40 minut o život muže, na kterého spadla těžká vrata

22.06.2019
Nedlouho před půl sedmou večer jsme přijali oznámení, že na pracovníka firmy sídlící poblíž Chlumecké ulice v Praze 9, spadla vrata vážící několik set kilogramů. Na místo okamžitě vyrazili policisté místního oddělení Kyje a pohotovostní motorizované jednotky. Ti po příjezdu na místo muže z pod vrat vyprostili a okamžitě zahájili nepřímou masáž srdce. Zanedlouho se […]

Nedlouho před půl sedmou večer jsme přijali oznámení, že na pracovníka firmy sídlící poblíž Chlumecké ulice v Praze 9, spadla vrata vážící několik set kilogramů.

Na místo okamžitě vyrazili policisté místního oddělení Kyje a pohotovostní motorizované jednotky. Ti po příjezdu na místo muže z pod vrat vyprostili a okamžitě zahájili nepřímou masáž srdce.

Zanedlouho se k policistům připojili i zdravotníci záchranné služby. Ti všichni se od té doby průběžně střídali v záchraně života, kdy boj o mužův život přítomní nevzdávali dlouhých čtyřicet minut.

Po této době se muže, který byl po celou dobu na pokraji smrti, podařilo vrátit zpět k životu, tedy takzvaně nahodit. Jakmile byly u muže obnoveny životní funkce, byl okamžitě převezen do nemocnice.

Policisté nyní budou zjišťovat, zda k události nedošlo vlivem cizího zavinění, nebo něčí nedbalosti.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři