Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
Aktuality > Zdravotní rizika, úrazy, epidemie
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Policisté v lese vypátrali muže, který si podřezal žíly

24.02.2021
V pondělí 22. února krátce před devátou hodinou večer přijali policisté integrovaného operačního střediska na linku tísňového volání oznámení o muži, který si chtěl ublížit a ohrozit se na životě.
Jednačtyřicetiletý muž se měl nacházet v blíže neupřesněné lokalitě v lese u obce Hodějovice. Operační důstojník do lokality ihned vyslal dostupné policejní hlídky. Muž, po kterém policisté začali okamžitě pátrat, měl u sebe mobilní telefon.

Hlídka policistů z obvodního oddělení v Pelhřimově, která se nacházela nedaleko místa, kde se měl muž nacházet, na telefon zavolala. Muž hovor přijal a s policisty komunikoval. Policistům popsal místo, kde se nachází a dále také uvedl, že si již způsobil řezné poranění ruky.

Během pár minut policisté muže nalezli, jak leží u stromu a kolem něj je větší množství krve. Policisté muži ihned poskytli nezbytnou první pomoc, přiložili tlakový obvaz a muže zabalili do termofolie. V tu chvíli již ke zraněnému muži směřovali také záchranáři, kteří již byli nedaleko místa, kde muž ležel.

Již před půl desátou si tak zdravotníci muže převzali do své péče a společně s policisty ho na nosítkách transportovali do sanitního vozu.
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři