Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

VÝSTRAHA - Nízký stupeň nebezpečí - Povodňová bdělost
Aktuální opatření, data, informace
TY TO ZVLÁDNEŠ - rizika v dopravě, první pomoc, požáry, mimořádné události
SVĚT ZÁCHRANÁŘŮ - zážitkové vzdělávací centrum v oblastech běžných rizik a mimořádných událostí
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP
Asociace Záchranný kruh - sdružení záchranářských, vzdělávacích a další subjektů a institucí, které se aktivně zabývají problematikami vzdělávání, prevence a přípravy v oblastech běžných rizik a mimořádných událostí, bezpečnosti a ochrany životů, zdraví, životního prostředí a majetku. Společně již od roku 2005 vyvíjí a realizují projekty, vzdělávací materiály a pomůcky, které pomáhají v každodenním životě všem cílovým skupinám, zejména dětem a mládeži, ale i jejich rodičům a pedagogům rozpoznávat rizika a nebezpečí, předcházet jim, připravit se na či správně reagovat v krizových situacích. 

Zajímavosti ze Záchranného kruhu.

Ty to zvládneš - LIVE

Ve Světě záchranářů se konala akce s názvem "Ty to zvládneš - LIVE."Zjistit více

Svět záchranářů

Zjistit více

Videopřenosy na tísňovou linku

Ve Světě Záchranářů se uskutečnila světová premiéra videopřenosů, nové přelomové novinky.Zjistit více

Letní tábory 2021

FotogalerieZjistit více
Všechny novinky

Důležité výstrahy a dopravní informace.

Výstrahy

VÝSTRAHA - Nízký stupeň nebezpečí - Povodňová bdělostVÝSTRAHA - Nízký stupeň nebezpečí - Povodňová bdělostVÝSTRAHA - Nízký stupeň nebezpečí - Povodňová bdělostVíce informací

Dopravní informace

D1, km 100.5, ve směru Bohumín – PL: Dopravní uzavírky a omezení35 - 235.3km na trase Mohelnice - Olomouc u obce Mohelnice okres Šumperk: Nebezpečné situacena silnici 35 u obce Gruna okres Svitavy: NehodyVíce informací

Mohlo by se Vám hodit

Reflexní magnetický klip - splňuje evropskou normu kvality EN13356

Vaše cena s DPH: 2.76 EURObjednat

Reflexní tkaničky

Vaše cena s DPH: 2.76 EURObjednat
Zobrazit e-shop

Bezpečnostní informační systém.

Informační systém

Systém zajišťuje ty nejdůležitější rady, návody a informace ze světa rizik a nebezpečí pro Vaše obyvatele (návštěvníky stránek)Zjistit více
Více informací

Projekty které podporujeme.

Bezpečnostní portál Karlovarského kraje
BEZPORT je veřejným bezpečnostním portálem v Karlovarském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji. Portál se skládá z veřejné sekce (přístup pro každého uživatele internetu) a neveřejné sekce (přístup jen pro vybrané uživatele). Portál provozují Krajský úřad Karlovarského kraje a Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje.
Zjistit více
Platforma VIZE 0
Společenství subjektů, které chtějí a mohou ovlivňovat úroveň dopravní bezpečnosti. Jakýkoliv počet mrtvých nebo vážně zraněných je na českých silnicích nepřípustný. Selhání jedince je selháním celého systému. Partneři VIZE 0 se rozhodli vzájemně spolupracovat a koordinovat své individuální projekty, sdílet informace, zkušenosti a metodiky s cílem k systémovým a koncepčním změnám v oblasti dopravní bezpečnosti.

Zjistit více
BezpečnýPátek.cz
V pátek jsme už duchem na víkendu, ale tělem ještě stále za volantem. I proto je pátek nejnebezpečnějším dnem na našich silnicích. ŠKODA AUTO se to rozhodla změnit, a proto přichází s kampaní za Bezpečný pátek. Soustřeďte se na řízení a pomozte nám tak změnit nebezpečné pátky na bezpečné. Společně to dokážeme.
Zjistit více
Tým silniční bezpečnosti
Tým silniční bezpečnosti je značka, pod kterou vykonává své aktivity nezisková organizace Bezpečně na silnicích o.p.s. již od roku 2010. Jejím hlavním posláním je prostřednictvím vhodných preventivních programů a aktivit přispívat ke snižování výskytu závažné dopravní nehodovosti.
Zjistit více

Naši partneři