Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Bouře, záplavy, vichřice, kalamity
Aktuality > Bouře, záplavy, vichřice, kalamity
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Kvůli silnému větru havaroval na D8 kamion, po nehodě skončil převrácený mimo dálniční těleso

23.04.2019
Na dálnici D8 u obce Ledčice na Mělnicku, na 21. kilometru ve směru na Ústí nad Labem, došlo v úterý odpoledne k havárii kamionu. Ten havaroval s největší pravděpodobností poté, co se do něj opřel silný poryv větru. Kamion převážel izolační materiál a při nehodě se převrátil na bok mimo dálnici. Na místo ihned vyjely […]

Na dálnici D8 u obce Ledčice na Mělnicku, na 21. kilometru ve směru na Ústí nad Labem, došlo v úterý odpoledne k havárii kamionu. Ten havaroval s největší pravděpodobností poté, co se do něj opřel silný poryv větru. Kamion převážel izolační materiál a při nehodě se převrátil na bok mimo dálnici.

Na místo ihned vyjely jednotky HZS SČK ze stanic Kralupy nad Vltavou a Mělník, posíleny o jednotku HZS ÚK ze stanice Roudnice nad Labem. Na místo dále vyjeli dálniční policisté z Nové Vsi a také záchranáři.

Řidič utrpěl lehké zranění, které mu záchranáři na místě ošetřili. Transport pacienta do nemocnice nebyl nutný. U řidiče byla provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem.

Hasiči přečerpali naftu z nádrží kamionu. Na místě bylo zjištěno, že došlo k úniku motorového oleje do půdy.

O vyproštění kamionu se postarala specializovaná firma. Dálnice byla v místě nehody průjezdná levým jízdním pruhem. Před místem nehody se vytvořila přibližně osmikilometrová kolona.

Okolnosti nehody vyšetřují policisté.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři