Mladík na elektrokole spadl v Březí na Říčansku ze srázu. Na místě zemřel

1.05.2019
V Březí na Praze východ byl ve středu ráno, náhodným svědkem, nalezen pod srázem u silnice 21letý mladík, na němž leželo elektrokolo. Na místo vyjeli říčanští hasiči, záchranáři a rovněž policisté. Povolána byla výjezdová skupina SKPV ÚO Praha venkov – jih, stejně jako hlídky DI PČR Praha venkov – jih. Hasiči vytáhli tělo mladíka na […]

V Březí na Praze východ byl ve středu ráno, náhodným svědkem, nalezen pod srázem u silnice 21letý mladík, na němž leželo elektrokolo.

Na místo vyjeli říčanští hasiči, záchranáři a rovněž policisté. Povolána byla výjezdová skupina SKPV ÚO Praha venkov – jih, stejně jako hlídky DI PČR Praha venkov – jih.

Hasiči vytáhli tělo mladíka na silnici. Ohledali jej kriminalisté. Na místě nebyly zjištěny známky cizího zavinění. U zemřelého byla nařízena zdravotní pitva.

Veškeré okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření. V současné době vše nasvědčuje tomu, že se mladík na elektrokole vracel ze zábavy (pálení čarodějnic), přičemž ze zatím neznámých příčin najel na nezpevněnou krajnici silnice a zřítil se ze srázu.

Přečteno 10x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře