Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Ani jeden ze čtyř mladíků v Oplu nebyl připoután bezpečnostním pásem, tři z nich utrpěli při nehodě zranění

13.02.2018
Dne 12.2. se na silnici III. třídy v obci Lužec nad Cidlinou stala havárie osobního vozidla. Řidič auta značky Opel, který jel od Lužce na Nový Bydžov, nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde vozidlo poškodilo sloup veřejného osvětlení, 4 stromky a řetízkové oplocení chodníku. Řidič se dvěma spolujezdci byli převezeni do […]

Dne 12.2. se na silnici III. třídy v obci Lužec nad Cidlinou stala havárie osobního vozidla. Řidič auta značky Opel, který jel od Lužce na Nový Bydžov, nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal smyk, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde vozidlo poškodilo sloup veřejného osvětlení, 4 stromky a řetízkové oplocení chodníku.

Řidič se dvěma spolujezdci byli převezeni do hradecké fakultní nemocnice na vyšetření. Alkohol u 21letého řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou. Ve vozidle byli celkem tři spolujezdci ve věku 18,17 a 13 let, kteří včetně řidiče nebyli za jízdy připoutáni bezpečnostním pásem. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě zjištěna ani uplatněna. Na vozidle vznikla škoda za 15 tisíc a na ostatních věcech 80 tisíc korun.

Po prohlídce vozidla policisté zadrželi osvědčení o registraci vozidla a v dalším šetření budou zjišťovat míru zavinění.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři