Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Dálnici D5 u Plzně zablokoval převrácený kamion

21.02.2018
Na 79. kilometru dálnice D5, ve směru na Prahu, došlo před úterní půlnocí k havárii kamionu. Ten naboural do svodidel u pravé krajnice a následně také do středových svodidel. Kamion se navíc převrátil na bok a zablokoval všechny pruhy ve směru na Prahu a dále pak také jeden jízdní pruh ve směru na Rozvadov. Do […]

Na 79. kilometru dálnice D5, ve směru na Prahu, došlo před úterní půlnocí k havárii kamionu. Ten naboural do svodidel u pravé krajnice a následně také do středových svodidel. Kamion se navíc převrátil na bok a zablokoval všechny pruhy ve směru na Prahu a dále pak také jeden jízdní pruh ve směru na Rozvadov.

Do převráceného kamionu ihned poté naboural osobní vůz jedoucí ve směru na Prahu.

Na místo vyrazili hasiči, záchranáři i dálniční policisté. Doprava ve směru na Prahu byla na exitu 80 zastavena. Vozidla odkláněli policisté. Ve směru na Rozvadov byl uzavřen levý jízdní pruh. Provoz byl sveden do pravého jízdního pruhu.

Hasiči museli demontovat poškozená svodidla pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení (nůžek). Okolnosti nehody vyšetřují dálniční policisté.

O odstranění následků nehody se postarala specializovaná firma s vyprošťovacími vozy.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři