Kriminalisté hledají svědky nehody vězeňské autobusu a kamionu s historickými tanky na Pražském okruhu

14.05.2019
Vážná dopravní nehoda zastavila na několik hodin dopravu na Pražském okruhu. Kriminalisté nyní hledají svědky. Hodinu po poledni druhého května došlo na 19 kilometru Pražského okruhu, ve směru na Plzeň, k vážné dopravní nehodě autobusu Vězeňské služby ČR a nákladních vozidel. Při střetu došlo krom hmotné škody velkého rozsahu také ke zranění šesti osob, přičemž […]

Vážná dopravní nehoda zastavila na několik hodin dopravu na Pražském okruhu. Kriminalisté nyní hledají svědky.

Hodinu po poledni druhého května došlo na 19 kilometru Pražského okruhu, ve směru na Plzeň, k vážné dopravní nehodě autobusu Vězeňské služby ČR a nákladních vozidel.

Youtube Video
Podívat se na video

Při střetu došlo krom hmotné škody velkého rozsahu také ke zranění šesti osob, přičemž jedna osoba na místě dopravní nehody zemřela.

Tuto událost od samotného začátku prošetřují kriminalisté odbodu vyšetřování dopravních nehod Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy. Ti v tuto chvíli žádají, aby se jim přihlásili svědci shora popsané události.

Přivítají jak svědecké výpovědi, tak také jakýkoli obrazový materiál, tedy fotky či videa, na kterých je průběh dopravní nehody zachycen. V tomto směru žádáme o videozáznamy především ty řidič, kteří mají svá auta vybavena takzvanými palubními kamerami.

Youtube Video
Podívat se na video

Za pomoc a spolupráci při objasňování příčin této dopravní nehody předem děkujeme.

Přečteno 8x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík