Kriminalisté prosili o pomoc při ztotožnění zemřelého muže, ten zkolaboval při jízdě na kole

11.06.2019
V neděli 9. června 2019 krátce po 18. hodině jsme přijali oznámení, že v blízkosti silnice č. 4432 mezi obcemi Velká Bystřice a Olomouc – Lošov, v místě tzv. překladiště dřevní hmoty, došlo ke kolapsu staršího muže, vedle něhož bylo nalezeno jízdní kolo. Kolem projíždějící cyklisté ihned přivolali zdravotnickou záchrannou službu a muži se snažili […]

V neděli 9. června 2019 krátce po 18. hodině jsme přijali oznámení, že v blízkosti silnice č. 4432 mezi obcemi Velká Bystřice a Olomouc – Lošov, v místě tzv. překladiště dřevní hmoty, došlo ke kolapsu staršího muže, vedle něhož bylo nalezeno jízdní kolo. Kolem projíždějící cyklisté ihned přivolali zdravotnickou záchrannou službu a muži se snažili poskytnout první pomoc. Ani přes rychlou pomoc svědků a přivolaných policistů a záchranářů se muži již nepodařilo pomoci.

Vzhledem k tomu, že se kriminalistům doposud nepodařilo zjistit indicii, která by jim pomohla neznámého muže ztotožnit, obracejí se na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Zveřejňují proto popis zemřelého a fotografii jeho jízdního kola a cyklistické přilby.

Aktualizace:
Muže se podařilo ztotožnit. Kolo poznal soused, který se přihlásil policii. Děkujeme.

Přečteno 23x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík