Mladík na mokré dálnici neukočíroval Audi, vyjel ze silnice a po několika desítkách metrů se zastavil na okraji pole

10.06.2019
V pátek 7. června 2019 v 6:00 hodin došlo na 12. kilometru dálnice D46 ve směru od Vyškova k havárii osobního automobilu značky Audi. Dvaatřicetiletý řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a na mokrém povrchu dostal s vozidlem smyk. Nad automobilem ztratil kontrolu a ten vyjel vpravo mimo komunikaci, kde v jízdě pokračoval […]

V pátek 7. června 2019 v 6:00 hodin došlo na 12. kilometru dálnice D46 ve směru od Vyškova k havárii osobního automobilu značky Audi. Dvaatřicetiletý řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a na mokrém povrchu dostal s vozidlem smyk.

Nad automobilem ztratil kontrolu a ten vyjel vpravo mimo komunikaci, kde v jízdě pokračoval ještě několik desítek metrů. Při tom došlo k poškození křovin, listnatého stromu a zemědělských plodin na poli v délce přibližně 20 metrů. Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo.

Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 55 tisíc korun. Alkohol u řidiče policisté na místě vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Jeho přestupek pak vyřešili uložením pokuty ve výši 1 tisíc korun.

Přečteno 18x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík