Motorkáře, který na Lanškrounsku ujel od nehody, se podařilo vypátrat. Jeho stroj poznali policisté, kteří vyšetřovali jeho další nehodu

13.06.2019
Minulý týden jsme vás informovali o dopravní kolizi osobního vozidla s motocyklem na Lanškrounsku, od které „motorkář“ ujel. Řidiče motocyklu se nám podařilo vypátrat díky spolupráci s pardubickými dopravními kolegy. Ti řešili havárii motocyklu na silnici I. třídy č. 35 mezi Holicemi a obcí Chvojenec. Řidič cizí státní příslušnosti jedoucí na motocyklu BMW 1200 se […]

Minulý týden jsme vás informovali o dopravní kolizi osobního vozidla s motocyklem na Lanškrounsku, od které „motorkář“ ujel.

Řidiče motocyklu se nám podařilo vypátrat díky spolupráci s pardubickými dopravními kolegy. Ti řešili havárii motocyklu na silnici I. třídy č. 35 mezi Holicemi a obcí Chvojenec. Řidič cizí státní příslušnosti jedoucí na motocyklu BMW 1200 se na přímém úseku komunikace dostatečně nevěnoval řízení, sjel vpravo mimo vozovku, v silničním příkopu zavadil podvozkovou částí motocyklu o betonový mostek a následně havaroval.

Youtube Video
Podívat se na video

Při dopravní nehodě utrpěl zranění, se kterým byl rychlou lékařskou pomocí transportován do nemocnice. Dechovou zkouškou na alkohol kolegové vyloučili, že by řidič pil před jízdou alkoholické nápoje. Škodu vyčíslili na 101 tisíc korun.

Za přestupek v dopravě mu udělili pokutu. Pardubičtí a orlickoústečtí policisté v rámci šetření dopravního incidentu na Lanškrounsku zajistili od motocyklisty jeho přiznání a přestupkové jednání oznámili příslušnému správního orgánu k projednání.

Přečteno 26x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík