Octavia se po střetu s autobusem v Karviné rozpůlila, dvacetiletý mladík za volantem osobního vozu na místě zemřel

13.06.2019
Ve středu 12. června krátce před 17. hodinou na silnici I. třídy mezi Karvinou a Orlovou došlo k tragické dopravní nehodě. Řidič (20) osobního vozidla Škoda Octavia po průjezdu levotočivou zatáčkou ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde čelně narazil do příměstského autobusu. Mladík jel ve směru na Karvinou, autobusu v opačeném směru. Narázem […]

Ve středu 12. června krátce před 17. hodinou na silnici I. třídy mezi Karvinou a Orlovou došlo k tragické dopravní nehodě.

Řidič (20) osobního vozidla Škoda Octavia po průjezdu levotočivou zatáčkou ze zatím nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde čelně narazil do příměstského autobusu. Mladík jel ve směru na Karvinou, autobusu v opačeném směru. Narázem bylo osobní vozidlo přepůleno a jedna z částí začala hořet.

Mladý řidič osobního vozidla po střetu utrpěl zranění, která nebyla slučitelná se životem a na místě zemřel.

Řidič autobusu (60) byl letecky transportován do ostravské fakultní nemocnice. V autobuse cestovalo celkem sedm lidí, z toho dva (17letá dívka a 43letý muž) byli převezeni do karvinské nemocnice. Po ošetření byli oba propuštěni do domácího léčení.

Vyšetřování příčin tragické nehody si převzala služba kriminální policie a komisař zahájil úkony trestního řízení přečinu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

Přečteno 16x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík