Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Opilého otce vystřídal za volantem v Brně jeho zdrogovaný syn

12.11.2020
To, že jablko nepadá daleko od stromu, se v pondělí večer znovu potvrdilo v Brně. V Koniklecové ulici svým vozem cestovali otec se synem.

Starší z nich měl dle svědka usednout za volant v podroušeném stavu. Řízení se mu vůbec nedařilo, při jízdě měl autem zavadit o jiné zaparkované vozidlo. Proto jej po pár metrech vystřídal za volantem jeho syn. Policistům se povedenou dvojici ve vozidle podařilo po chvíli vypátrat a zastavit.

Jak hlídka při kontrole zjistila, ani mladší z mužů neměl za volantem co dělat. Vyšel mu totiž pozitivní test na drogy. Jeho otci zase policisté naměřili téměř dvě a půl promile.
To, že jablko nepadá daleko od stromu, se v pondělí večer znovu potvrdilo v Brně. V Koniklecové ulici svým vozem cestovali otec se synem. Starší z nich měl dle svědka usednout za volant v podroušeném stavu. Řízení se mu vůbec nedařilo, při jízdě měl autem zavadit o jiné zaparkované vozidlo. Proto jej po pár metrech vystřídal za volantem jeho syn. Policistům se povedenou dvojici ve vozidle podařilo po chvíli vypátrat a zastavit. Jak hlídka při kontrole zjistila, ani mladší z mužů neměl za volantem co dělat. Vyšel mu totiž pozitivní test na drogy. Jeho otci zase policisté naměřili téměř dvě a půl promile.
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři