Opilý řidič Audi naboural na Šumpersku do plotu, do elektrického rozvaděče, do hlavního uzávěru plynu a také do domu

10.06.2019
V sobotu 8. června byly policisté přivoláni do Lipové – lázní k dopravní nehodě osobního vozidla. Osmadvacetiletý muž jel po 18 hodině s vozem zn. Audi A6 směrem na Horní Lipovou. Na rovném úseku vyjel vpravo mimo silnici, kde narazil do oplocení rodinného domu. Vůz dále pokračoval v jízdě po zahradě a narazil do elektrického […]

V sobotu 8. června byly policisté přivoláni do Lipové – lázní k dopravní nehodě osobního vozidla. Osmadvacetiletý muž jel po 18 hodině s vozem zn. Audi A6 směrem na Horní Lipovou.

Na rovném úseku vyjel vpravo mimo silnici, kde narazil do oplocení rodinného domu. Vůz dále pokračoval v jízdě po zahradě a narazil do elektrického rozvaděče, hlavního uzávěru plynu a fasády domu. Když na místo dorazili policisté, vyzvali 28letého muže k orientační dechové zkoušce na alkohol.

Přístroj Dräger naměřil pozitivní hodnotu, a to 1,98 ‰ alkoholu. Dopravní nehoda se obešla bez zranění. Na vozidle vznikla škoda za 250.000 Kč. Další hmotná škoda na oplocení domu, fasádě, elektrickém rozvaděči a plynovém uzávěru byla vyčíslena na 45.000 Kč.

Nyní je 28letý muž důvodně podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Přečteno 16x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík