Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Opilý řidič naboural v Brně do svodidel

15.02.2018
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli ve čtvrtek kolem půl jedné ráno brněnští strážníci. Na křižovatce Jedovnické a Bělohorské ulice zakončil svou cestu ve svodidlech menší osobní automobil. U cesty stál muž, který se strážníkům přiznal, že seděl za volantem. Z jeho odpovědí bylo evidentní, že není v nejlepší kondici a na strážníky […]

K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli ve čtvrtek kolem půl jedné ráno brněnští strážníci. Na křižovatce Jedovnické a Bělohorské ulice zakončil svou cestu ve svodidlech menší osobní automobil.

U cesty stál muž, který se strážníkům přiznal, že seděl za volantem. Z jeho odpovědí bylo evidentní, že není v nejlepší kondici a na strážníky působil jako opilý.

Potvrdila to i dechová zkouška, při níž třicátník opakovaně nadýchal hodnoty okolo dvou promile alkoholu. Konkrétně při posledním testu ukázal přístroj údaj 1,83.

Strážníci si všimli, že má muž menší oděrku na čele, kterou si pravděpodobně přivodil při prudkém nárazu. Protože se obávali, že by mohl mít vnitřní poranění, přivolali mu sanitku. Současně informovali státní policisty kvůli podezření z trestného činu a hasiče, kteří následky nehody odklidili.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři