Osobní automobil skončil po nehodě ve Vamberku převrácený na střeše v řece

10.06.2019
V řece a převrácený na střechu. Tak v pondělí skončil osobní automobil po dopravní nehodě v Janáčkově ulici ve Vamberku. Na místo události vyjeli profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka z Kostelce nad Orlicí. Z vozidla uniklo menší množství motorového oleje, hasičům se jej ale podařilo zachytit pomocí sorpčních hadů, které umístili […]

V řece a převrácený na střechu. Tak v pondělí skončil osobní automobil po dopravní nehodě v Janáčkově ulici ve Vamberku.

Na místo události vyjeli profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka z Kostelce nad Orlicí. Z vozidla uniklo menší množství motorového oleje, hasičům se jej ale podařilo zachytit pomocí sorpčních hadů, které umístili na vodní hladinu. Vozidlo poté jednotky z řeky vylovily, a to pomocí vyprošťovacího automobilu.

Havarovaný automobil pak hasiči odstavili mimo komunikaci. Osoba z automobilu skončila v péči zdravotnických záchranářů. Zpět na své základny se hasiči vraceli po více než třech hodinách před 10. hodinou dopoledne.

Přečteno 18x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík