Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Při střetu nákladního vozu se třemi osobními automobily u Bystřice na Benešovsku zemřel člověk

21.02.2018
Na silnici I/3 u Bystřice na Benešovsku došlo ve středu dopoledne, okolo 9. hodiny, ke střetu tří osobních automobilů a jednoho nákladního vozu. Po nehodě skončil jeden z osobních vozů v příkopu. Tamtéž skončil nákladní automobil. Ve zdemolovaném vraku osobního vozu, který zůstal po nehodě stát na silnici, zůstal zaklíněný člověk. Na místo vyjely hlídky […]

Na silnici I/3 u Bystřice na Benešovsku došlo ve středu dopoledne, okolo 9. hodiny, ke střetu tří osobních automobilů a jednoho nákladního vozu.

Po nehodě skončil jeden z osobních vozů v příkopu. Tamtéž skončil nákladní automobil. Ve zdemolovaném vraku osobního vozu, který zůstal po nehodě stát na silnici, zůstal zaklíněný člověk.

Na místo vyjely hlídky Policie ČR, včetně DI PČR Benešov, dále jednotka HZS SČK ze stanice Benešov a posádky ZZS Středočeského kraje. Povolán byl vrtulník LZS.

U osoby zaklíněné ve vraku vozu konstatoval lékař smrt. Dalšího muže se středně těžkým zraněním transportovali záchranáři po zaléčení letecky do nemocnice. Do benešovské nemocnice pak převezli záchranáři sanitkou jednu lehce zraněnou osobu. Celkově tedy při nehodě zemřela jedna osoba a dvě osoby utrpěly zranění.

Silnice byla na několik hodin obousměrně uzavřena. Dopravu odkláněli policisté. Nehodou se zabývají kriminalisté.

O vyproštění nákladního vozu se postarala specializovaná firma.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři