Renault Clio narazil na Berounsku do stromu, jeden mladík na místě zemřel, další tři mladí lidé utrpěli zranění

12.06.2019
Na silnici mezi Berounem a Koněprusy došlo ve středu večer k tragické dopravní nehodě. Při té narazil Renault Clio, ve kterém cestovali čtyři mladí lidé ve věku 17 až 19 let, do stromu. Na místo okamžitě vyjela jednotka HZS SČK ze stanice Beroun, povolány byly posádky ZZS Středočeského kraje a na místo zamířily také hlídky […]

Na silnici mezi Berounem a Koněprusy došlo ve středu večer k tragické dopravní nehodě. Při té narazil Renault Clio, ve kterém cestovali čtyři mladí lidé ve věku 17 až 19 let, do stromu.

Na místo okamžitě vyjela jednotka HZS SČK ze stanice Beroun, povolány byly posádky ZZS Středočeského kraje a na místo zamířily také hlídky Policie ČR, včetně obvodního oddělení, či dopravního inspektorátu. Na místo vyrazila také výjezdová skupina SKPV ÚO Beroun a povolán byl vrtulník LZS Kryštof 01.

Tři ze čtyř členů posádky byli po nehodě zaklíněni ve voze. Vyprostit je museli hasiči. Záchranáři si do své péče převzali vážně zraněného řidiče, vážně zraněnou spolujezdkyni a lehce zraněného spolujezdce. U čtvrtého mladíka, spolujezdce, bohužel musel zasahující lékař konstatovat smrt.

Všichni zraněni byli po ošetření transportováni do nemocnic. Řidiče transportoval do motolské nemocnice vrtulník LZS.

Silnice byla na několik hodin obousměrně uzavřena. Dopravu odkláněli policisté. Kriminalisté společně s dopravními policisty nehodu zadokumentovali a nyní vyšetřují její příčinu.

Přečteno 29x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík