Řidič nákladního vozu u Vodňan pravděpodobně nedal přednost motorkáři, ten nehodu nepřežil

11.06.2019
V úterý po půl páté odpoledne se na jihočeských silnicích stala další tragická dopravní nehoda. Zemřel při ní motocyklista (48 let), který jel na motocyklu značky Honda. Smrtelná nehoda se stala na silnici č. I/20 mezi obcemi Vodňany a Újezd. Řidič motocyklu jel ve směru do Vodňan na České Budějovice a z vedlejší komunikace přijížděl […]

V úterý po půl páté odpoledne se na jihočeských silnicích stala další tragická dopravní nehoda. Zemřel při ní motocyklista (48 let), který jel na motocyklu značky Honda.

Smrtelná nehoda se stala na silnici č. I/20 mezi obcemi Vodňany a Újezd. Řidič motocyklu jel ve směru do Vodňan na České Budějovice a z vedlejší komunikace přijížděl nákladní automobil s řidičem cizí státní příslušnosti. Pravděpodobně nedal řidiči motocyklu přednost a vyjel na hlavní silnici.

Došlo ke střetu, při které řidič motocyklu utrpěl zranění neslučitelná se životem. Stal se tak 33. obětí dopravních nehod na jihočeských silnicích v tomto roce. Silnice v místě nehody byla na několik hodin zcela uzavřena, automobily musely jezdit po stanovených objízdných trasách.

Přesnými příčinami a okolnostmi této dopravní nehody se zabývají strakoničtí dopravní policisté a kriminalisté.

Přečteno 29x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík