Řidič Oplu narazil na železničním přejezdu na Jindřichohradecku do vlaku

13.06.2019
Ve středu krátce před půl pátou hodinou odpoledne došlo na železničním přejezdu č. P9080 úzkokolejné dráhy nedaleko obce Jindřiš k dopravní nehodě. Řidič vozidla značky Opel nedal přednost projíždějícímu osobnímu vlaku č. 21257, který jel ve směru z Bystřice na Jindřichův Hradec a narazil do jeho boku. Ve vlaku jelo 12 cestujících a 2 členové […]

Ve středu krátce před půl pátou hodinou odpoledne došlo na železničním přejezdu č. P9080 úzkokolejné dráhy nedaleko obce Jindřiš k dopravní nehodě.

Řidič vozidla značky Opel nedal přednost projíždějícímu osobnímu vlaku č. 21257, který jel ve směru z Bystřice na Jindřichův Hradec a narazil do jeho boku. Ve vlaku jelo 12 cestujících a 2 členové posádky. Při nehodě byl lehce zraněn řidič osobního vozidla a byl převezen do jindřichohradecké nemocnice.

Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Škoda při nehodě byla vyčíslena na 105 000 korun. Přesné příčiny a okolnosti této dopravní nehody jsou v šetření jindřichohradeckých dopravních policistů.

Přečteno 14x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík