Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Řidič se s dodávkou u Božího Daru převrátil do potoka

19.02.2018
V pátek dne 16. února 2018 krátce po 8:00 hodině řídil 31 letý řidič osobní automobil značky Renault, a to po silnici ve směru od Rýžovny na Boží Dar. Před obcí Boží Dar zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu komunikace, kdy byla vozovka pokrytá vrstvou sněhu, a v zatáčce vyjel mimo komunikaci, přičemž narazil do svodidel. […]

V pátek dne 16. února 2018 krátce po 8:00 hodině řídil 31 letý řidič osobní automobil značky Renault, a to po silnici ve směru od Rýžovny na Boží Dar.

Před obcí Boží Dar zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu komunikace, kdy byla vozovka pokrytá vrstvou sněhu, a v zatáčce vyjel mimo komunikaci, přičemž narazil do svodidel. Nárazem se vozidlo převrátilo na střechu a skončilo v místním vodním toku. Při nehodě došlo k úniku několika desítek litrů nafty z vozidla do vodního toku a následně do vodní nádrže.

Proto byl na místo povolán i výjezd Karlovarských hasičů a zaměstnanci z Povodí Ohře a z Odboru životního prostředí – Město Ostrov. Nikdo nebyl při nehodě zraněn.

S řidičem byla provedena orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu, která vyšla negativně. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku přesahující 200 tisíc korun. Případ je nadále v šetření policistů.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři