Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Dopravní nehody
Aktuality > Dopravní nehody
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Řidiče i spolujezdce z převráceného kamionu na D5 museli vyprostit hasiči

21.02.2018
Jednotky HZS Plzeňského kraje vyjely k dopravní nehodě kamionu a osobního vozidla na dálnici D5, směr Praha, cca 500m před tunelem Valík vyjela jednotka PS Slovany. Kamion prorazil středová svodidla a převrátil se na bok. Zablokoval tak oba jízdní pruhy ve směru na Prahu a zasahoval i do pravého jízdního pruhu ve směru na Rozvadov. […]

Jednotky HZS Plzeňského kraje vyjely k dopravní nehodě kamionu a osobního vozidla na dálnici D5, směr Praha, cca 500m před tunelem Valík vyjela jednotka PS Slovany. Kamion prorazil středová svodidla a převrátil se na bok. Zablokoval tak oba jízdní pruhy ve směru na Prahu a zasahoval i do pravého jízdního pruhu ve směru na Rozvadov.

Do návěsu kamionu následně nabouralo osobní vozidlo, v němž cestovaly čtyři osoby. Hasiči vyprostili z kamionu řidiče i spolujezdce. Řidiče odvezla s lehčím zraněním ZZS. Ostatní účastníci nehody vyvázli bez zranění.

Hasiči zajistili nezraněným osobám tepelný komfort, provedli protipožární opatření a likvidaci uniklých provozních kapalin z kamionu.

Dále bylo třeba odstranit asi 25m svodidel, která zasahovala do vozovky ve směru na Rozvadov. Dálnice byla ve směru na Prahu neprůjezdná více než dvě hodiny, ve směru na Rozvadov byl průjezdná jen jedním jízdním pruhem. Kamion nepřevážel žádný nebezpečný náklad

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři