Řidiči Oplu se v Loučné nad Desnou udělalo za jízdy nevolno, při nehodě se s vozem převrátil na střechu

9.06.2019
Součinnost všech složek integrovaného záchranného systému si vyžádala havárie osobního vozidla, ke které došlo v pátek 7. června 2019 o půl deváté ráno v Loučné nad Desnou – Rejhoticích. Staršímu řidiči vozu Opel Corsa se během jízdy ve směru na Jeseník udělalo nevolno. V důsledku zdravotní indispozice se plně nevěnoval řízení, sjel vpravo mimo silnici […]

Součinnost všech složek integrovaného záchranného systému si vyžádala havárie osobního vozidla, ke které došlo v pátek 7. června 2019 o půl deváté ráno v Loučné nad Desnou – Rejhoticích.

Staršímu řidiči vozu Opel Corsa se během jízdy ve směru na Jeseník udělalo nevolno. V důsledku zdravotní indispozice se plně nevěnoval řízení, sjel vpravo mimo silnici a přední částí vozu narazil do kamenů vyskládaných kolem vjezdu na přilehlé parkoviště. Po nárazu do kamenů se vozidlo přetočilo na střechu.

Při havárii se řidič zranil. Zdravotnickou záchrannou službou byl letecky přepraven k ošetření do nemocnice. Řidič se podrobil orientační dechové zkoušce, která vyloučila, že by řídil pod vlivem alkoholu. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 25 000 Kč.

Přečteno 19x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík