U Železné na Berounsku se čelně střetl kabriolet BMW s linkovým autobusem

11.06.2019
Mezi Železnou a Berounem, na silnici č. 118, poblíž odbočky na Lhotku u Berouna, došlo v úterý odpoledne k vážné dopravní nehodě. Podle prvotních informací přejel řidič kabrioletu BMW ze zatím neznámých příčin do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím linkovým autobusem. V tom cestovalo přibližně 8 lidí. Na místo okamžitě vyjely posádky RZP […]

Mezi Železnou a Berounem, na silnici č. 118, poblíž odbočky na Lhotku u Berouna, došlo v úterý odpoledne k vážné dopravní nehodě.

Podle prvotních informací přejel řidič kabrioletu BMW ze zatím neznámých příčin do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím linkovým autobusem. V tom cestovalo přibližně 8 lidí.

Na místo okamžitě vyjely posádky RZP a RV ZZS Středočeského kraje, jednotka HZS SČK ze stanice Beroun a dále hlídky DI PČR Beroun a OOP Zdice. Na místo vzlétl vrtulník LZS Kryštof 01.

Řidič BMW byl po střetu zaklíněn ve svém voze. Vyprostit ho museli až přivolaní hasiči. Ti také zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření.

Záchranáři si do své péče převzali postupně celkem 5 lidí. Řidič BMW utrpěl vážná mnohačetná poranění v oblasti hlavy a celého těla. Po zaléčení byl letecky přepraven do jedné z pražských nemocnic.

Dále si záchranáři do své péče převzali středně těžce zraněnou ženu, která měla cestovat v autobuse. V péči záchranky skončili ještě další tři lidé, kteří byli ošetřeni a ponecháni na místě. Jejich stav nevyžadoval transport do nemocnice.

Silnice byla na několik hodin obousměrně uzavřena. Dopravu odkláněla hlídka OOP Zdice. Nehodou se teď kromě dopravních policistů zabývají také berounští kriminalisté.

Přečteno 60x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík