Hasiče v Líšnici zaměstnal noční požár hromady klestí a bioodpadu

29.05.2018
V Líšnici na Praze západ došlo v pondělí večer k požáru hromady klestí a bioodpadu. Na místo vyjely hlídky OO PČR Mníšek pod Brdy a Městské policie Mníšek pod Brdy. Povolány byly jednotky HZS SČK ze stanice Řevnice, JSDH Mníšek pod Brdy, JSDH Líšnice a JSDH Jíloviště. Vzhledem k tomu, že dle původního hlášení na […]

V Líšnici na Praze západ došlo v pondělí večer k požáru hromady klestí a bioodpadu. Na místo vyjely hlídky OO PČR Mníšek pod Brdy a Městské policie Mníšek pod Brdy. Povolány byly jednotky HZS SČK ze stanice Řevnice, JSDH Mníšek pod Brdy, JSDH Líšnice a JSDH Jíloviště. Vzhledem k tomu, že dle původního hlášení na tísňovou linku nebylo jasné, co přesně hoří, vyjeli na místo v rámci asistence také záchranáři ZZS ASČR.

Po příjezdu jednotek na místo byly nasazeny k zásahu 4 vodní "C" proudy. Klestí bylo postupně rozebíráno pomocí manipulátoru, který poskytli zástupci místní firmy.

Na návsí v Líšnici bylo zřízeno čerpací stanoviště. Voda byla na požářiště dovážena kyvadlově cisternami.

Do rána zůstala na místě na dohlídku místní jednotka z Líšnice. V 5 hodin ráno pak bylo místo události předáno majiteli.

Přečteno 8x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík