Hasiči u Odoleny Vody řešili únik kyseliny z barelů ležících na silnici, policisté prosí o pomoc veřejnost

3.09.2018
Policisté na tísňové lince 158 přijali v neděli 2. září před půlnocí oznámení o úniku kapaliny ze dvou barelů, které leží na komunikaci č. II/608 v katastru obce Klíčany. Na místě zasahují hasiči, kteří rozborem kapaliny zjistili, že se jedná o nebezpečnou látku. V současné době probíhá odklízení zeminy a dekontaminace zasaženého prostoru. Policisté zajišťují […]

Policisté na tísňové lince 158 přijali v neděli 2. září před půlnocí oznámení o úniku kapaliny ze dvou barelů, které leží na komunikaci č. II/608 v katastru obce Klíčany.

Na místě zasahují hasiči, kteří rozborem kapaliny zjistili, že se jedná o nebezpečnou látku. V současné době probíhá odklízení zeminy a dekontaminace zasaženého prostoru. Policisté zajišťují uzavírku silnice, která je plánována minimálně do zítřejšího dne. Objízdná trasa vede přes Odolenou Vodu a Panenské Břežany.

Zároveň policisté provádí šetření ke zjištění všech příčin a okolností této události, zejména i to, jakým způsobem se barely na komunikaci ocitly.

Policisté přivítají jakékoliv informace, které by pomohly k objasnění případu. Veškeré poznatky k osobám či vozidlům, které se pohybovaly během nedělní noci na místě události, můžete poskytnout policistům na telefonním čísle 974 881 700. Volat můžete také na bezplatnou linku 158.

Přečteno 12x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík