U Mlýnce se převrátila cisterna plná exkrementů

20.03.2018
Tachovští dopravní policisté přijali v pondělí kolem 9:30 hod. oznámení o nehodě, která se stala na silnici II. třídy číslo 198 u obce Mlýnec. Ve směru od dálnice D5 jel s nákladní soupravou 27letý řidič. Ten při odbočování z dálničního přivaděče vpravo ve směru na Tachov nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla a přepravovanému nákladu, v důsledku […]

Tachovští dopravní policisté přijali v pondělí kolem 9:30 hod. oznámení o nehodě, která se stala na silnici II. třídy číslo 198 u obce Mlýnec. Ve směru od dálnice D5 jel s nákladní soupravou 27letý řidič.

Ten při odbočování z dálničního přivaděče vpravo ve směru na Tachov nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla a přepravovanému nákladu, v důsledku toho došlo k destabilizaci přívěsu s cisternou, ve které se nacházely exkrementy. Následně se pod váhou nákladu přívěs od tahače zcela utrhl a převrátil se v protisměru na levý bok. Při tom byla poškozena kovová svodidla i živičný povrch komunikace, zároveň došlo k úniku přepravovaného nákladu a provozních kapalin.

Při nehodě nebyl nikdo zraněný, požití alkoholu u řidiče policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Tachova, přítomný byl i pracovník životního prostředí, který jednoznačně nevyloučil ohrožení vodních zdrojů. Celkovou vzniklou škodu při dopravní nehodě policisté odhadli kolem 100 000 korun.

Přečteno 10x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík

Chodící auto

Cena: 136.86 EUR