V Příbrami hořel velké množství použitých autobaterií, hasiči vyhlásili II. stupeň požárního poplachu

2.09.2018
V neděli časně ráno byl na tísňové lince středočeských hasičů ohlášen kouř vycházející z hromady použitých autobaterií ve venkovním skladu v areálu Kovohutí v Příbrami. Na místo vyjela jednotka HZS SČK ze stanice Příbram, kterou postupně posílilo několik jednotek sborů dobrovolných hasičů. Byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu. Hořely použité autobaterie na velké hromadě pod […]

V neděli časně ráno byl na tísňové lince středočeských hasičů ohlášen kouř vycházející z hromady použitých autobaterií ve venkovním skladu v areálu Kovohutí v Příbrami.

Na místo vyjela jednotka HZS SČK ze stanice Příbram, kterou postupně posílilo několik jednotek sborů dobrovolných hasičů. Byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu.

Hořely použité autobaterie na velké hromadě pod přístřeškem. K rozhrnování hromady byly využity místní nakladače. Velitel zásahu navíc povolal také těžkou techniku ze Záchranného útvaru Zbiroh.

Vodu hasiči dováželi na požářiště kyvadlově v cisternách. Co přesně bylo příčinou požáru je v šetření.

Firma, v jejímž areálu hořelo, zachytávala odpadní vodu z hašení tak, aby nedošlo k jejímu úniku do přírody. Voda následně prošla čističkou firmy. Požár se obešel bez zranění.

Přečteno 18x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík