| Hasiči v moravských krajích se v neděli odpoledne a v noci na pondělí nezastavili. Jen v Moravskoslezském kraji museli kvůli počasí vyjíždět sedmdesátkrát! Nejvíce postižen byl okres Nový Jičín. | ||
|
| ||
| Přečteno 3373x | ||
Zpět
Zobrazit článek | ||
Přidat příspěvek
Přidávat příspěvky může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.Přidat příspěvek
Zpět