| Pondělní požár bytu, ke kterému došlo v Přibyslavské ulici na pražském Žižkově, má bohužel druhou oběť. V nemocnici zemřela i druhá z resuscitovaných žen, které původně zachránili zasahující hasiči. První z žen se na místě bohužel nepodařilo zresuscitovat, druhou sice ano, ale v nemocnici následně zemřela. | ||
|
| ||
| Přečteno 15x | ||
Zpět
Zobrazit článek | ||
Přidat příspěvek
Přidávat příspěvky může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.Přidat příspěvek
Zpět