| Uplynulý víkend se v Brně konal Motosalon 2026 a s příchodem teplejších březnových dní se na silnice opět začínají vracet motorkáři. Bohužel policie již eviduje první mrtvé. Od konce února k dnešnímu dni zemřelo již šest motorkářů v rámci České republiky. | ||
|
| ||
| Přečteno 15x | ||
Zpět
Zobrazit článek | ||
Přidat příspěvek
Přidávat příspěvky může pouze registrovaný a přihlášený uživatel.Přidat příspěvek
Zpět