Cizinec se v Praze pokusil znásilnit ženu na ulici, zadrželi ho strážníci

13.06.2019
Ve čtvrtek, krátce po půlnoci, přijala pražská Městská policie tísňové volání od svědků z konečné stanice metra Depo Hostivař s tím, že tam dochází k incidentu mezi mužem a ženou. Strážníci okamžitě vyrazili na místo, ale poblíž metra už nalezli pouze ženu a dva svědky. Díky popisu, který strážníkům poskytli právě svědci události, se hlídce […]

Ve čtvrtek, krátce po půlnoci, přijala pražská Městská policie tísňové volání od svědků z konečné stanice metra Depo Hostivař s tím, že tam dochází k incidentu mezi mužem a ženou.

Strážníci okamžitě vyrazili na místo, ale poblíž metra už nalezli pouze ženu a dva svědky. Díky popisu, který strážníkům poskytli právě svědci události, se hlídce MP Praha podařilo vypátrat podezřelého u autobusové zastávky Malešická továrna, kde se snažil ukrýt.

Jak bylo následně zjištěno, muž se měl ženu pokusit zatáhnout do křoví, kde ji chtěl znásilnit. Pro podezření z trestného činu proto byla na místo přivolána Policie ČR, zároveň s tím strážníci muže zadrželi.

Na místo vyrazilo několik hlídek a také výjezdová skupina SKPV z obvodního ředitelství.

Zadržený 33letý cizinec putoval na policejní služebnu. Případ na místě zadokumentovali kriminalisté, kteří se celou věcí i nadále zabývají.

Přečteno 20x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík