Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Markéta prožívá po oslavě peklo: Manžel mě opařil a pak ještě zbil!

12.07.2017
Malým městečkem na Teplicku otřásá strašlivý případ útoku na mladou ženu. "Po jedné hodině v noci dne 8. července 2017 jsme přijali oznámení, že v obci Hrob došlo ke zranění ženy, kterou měl její manžel polít vroucí vodou," sdělil TN.cz policejní mluvčí Daniel Vítek.

Žena je přesvědčená, že to udělal ze žárlivosti nebo pocitu méněcennosti a pod vlivem omamných látek. "Podle, zákeřně a zbaběle rozhodl, že když on musí žít s hendikepem, tak já budu taky. Uvařil si tedy vodu v rychlovarné konvici a poté, co jsem si šla lehnout, mi vařící vodu vylil do obličeje, na krk a ramena," vypráví Markéta, která na oslavu svých 40. narozenin rozhodně nebude vzpomínat ráda.

Napadená žena znetvořená vroucí vodou - 1Napadená žena znetvořená vroucí vodou - 2Napadená žena znetvořená vroucí vodou - 3Napadená žena znetvořená vroucí vodou

Podle policie incidentu předcházela hádka. Protože se voda v konvici vaří několik minut, Markéta je přesvědčená, že šlo o promyšlený plán - ne o jednání v afektu. "Rychle jsem v šoku ze zahrady utekla. Následně jsem si uvědomila, že nemám nic, čím bych si mohla zavolat pomoc a proto jsem se musela vrátit. Bála jsem se, co se bude dít," dodává.

Manžela prý našla uprostřed místnosti. "Stál uprostřed místnosti s mou kabelkou se všemi věcmi a řval: 'Nestěžuj si a nedělej scény'. Poté mě ještě několikrát udeřil," říká.

Pak popadla telefon na stole a utekla pryč. Zavolala si pomoc a kontaktovala policii. "Žena utrpěla zranění v horní části těla, která si vyžádala hospitalizaci na traumatologickém oddělení. Muž byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, stíhán je na svobodě," dodal Vítek.
 

ČTĚTE TAKÉ:

ODPORNÉ VIDEO: Agresora zachytila kamera, jak shodil ze schodů svou přítelkyni! Záběry šokovaly svět

VÁŠ PŘÍBĚH: Přítel mě týral. Skončila jsem v blázinci
VAŠE PŘÍBĚHY: Z mé internetové lásky se vyklubal tyran

Autor, zdroj: Mediafax, http://www.mediafax.cz

Přidat komentář

Naši partneři