Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Mladík na lince 112 oznámil, že hodlá zaútočit na vlaky, policisté ho dopadli ještě během hovoru

5.05.2017
Policisté z Oddělení obecné kriminality Územního odboru Hradec Králové včera obvinili 22 letého místního muže z přečinu šíření poplašné zprávy. Obviněný v úterý po poledni (dne 2. 5. 2017 ve 12:20) zavolal na tísňovou linku 112 a oznámil, že v Hradci Králové na vlakovém nádraží zaútočí v prostoru nástupiště na stojící vlaky. Operátorce dále sdělil, […]

Policisté z Oddělení obecné kriminality Územního odboru Hradec Králové včera obvinili 22 letého místního muže z přečinu šíření poplašné zprávy. Obviněný v úterý po poledni (dne 2. 5. 2017 ve 12:20) zavolal na tísňovou linku 112 a oznámil, že v Hradci Králové na vlakovém nádraží zaútočí v prostoru nástupiště na stojící vlaky.

Operátorce dále sdělil, že nasbírá v kolejišti kameny a těmi u vlaků rozbije okna. Díky profesionální práci operátorky na tísňové lince a následné spolupráci s policisty byl muž za několik minut ještě v průběhu telefonátu zadržen policejní hlídkou přímo na místě činu na hlavním nádraží.

Motivem jeho jednání byl prý úmysl vyvolat strach u lidí a zejména na sebe upozornit. Policisté přibrali k posouzení duševního stavu podezřelého znalce, který rozhodl o jeho umístění na psychiatrickou kliniku. Za uvedené jednání mu hrozí až 3 letý pobyt za mřížemi.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři