Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Na internetu se objevilo video z riskantní jízdy Ferrari na jihu Čech. Policisté rychle ustanovili řidiče

1.04.2021
Policisté z obvodního oddělení Hluboká nad Vltavou předvedli skvělou práci, když se jim během jednoho dne podařilo odhalit jméno řidiče, který svojí bezohlednou jízdou ohrozil jiného účastníka silničního provozu. Jeho riskantní jízdu zachytila palubní kamera řidičky vozidla značky Nisan, která jela dne 30. března ze směru Hluboká nad Vltavou do obce Chlumec.
Přibližně 200 metrů za obcí Hluboká nad Vltavou jelo od Chlumce vozidlo značky Ferrari, které předjíždělo dvě jiná vozidla. Řidič Ferrari však následně v levotočivé zatáčce ve vysoké rychlosti ztratil kontrolu nad svým vozem a vyjel do protisměru. Řidička Nisanu musela rychle přibrzdit a sjet ke krajnici, aby nedošlo ke střetu. Řidič Ferrari pokračoval dál směrem na Hlubokou nad Vltavou.

Video s jeho riskantní jízdou se vzápětí objevilo na internetu. Policisté se po jeho zhlédnutí začali celou věcí okamžitě zabývat a hned včera 31. března ustanovili osobu řidiče, který vozidlo značky Ferrrari řídil. Je podezřelý ze spáchání přestupku. Věc proto policisté oznámí správnímu orgánu.

Pod videem na sociálních sítích se objevila řada komentářů, kdy někteří lidé upozorňovali na to, že se v uplynulých dnech s riskantní jízdou červeného Ferrari rovněž setkali. Pokud jste tedy také byli svědky obdobné jízdy tohoto vozidla a např. máte kamerový záznam či jiný důkaz, volejte na linku 158. Děkujeme.
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři