Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Neznámý pachatel poškodil v Havířově jedenáct aut a skútr

15.09.2021
Policisté obvodního oddělení Havířov 1 se v těchto dnech zabývají případy poškozování vozidel, ke kterým došlo v ulicích Havířova. Pachatel ve dvou případech na několika místech poškodil 11 vozidel a jeden skútr. K poškození vždy došlo v nočních hodinách ze soboty na neděli.
K prvnímu poškození řádně zaparkovaných vozidel před panelovými domy došlo v nočních hodinách dne 29. srpna 2021 v Havířově-Městě. Pachatel u 5 zde zaparkovaných vozidel poškodil zpětná zrcátka. Škoda dosahuje částky 10.000,-Kč.

Ve druhém případě, a to dne 12. září 2021 stihl v nočních hodinách poškodit celkem 6 vozidel a jeden na ulici zaparkovaný skútr, který převrátil na zem.

U automobilů poškodil nejen zpětná zrcátka, také odlamoval stěrače, které zanechal na zemi u vozidla, v jednom případě poškodil odstřikovač předního světlometu. Na jednom z vozidel také poškodil lak karoserie. Škoda v tomto případě dosahuje částky skoro 30.000,-Kč.

Policisté mimo jiné nyní vyhodnocují zajištěné stopy a důkazní materiál, který v rámci procesních úkonu získali za účelem zjištění totožnosti osoby pachatele skutku.

I přesto bychom přivítali jakékoliv informace týkající se výše popsané události, z tohoto důvodu žádáme občany o součinnost. V případě jakýchkoli poznatků, prosím kontaktujte Obvodní oddělení Havířov 1, a to na telefonním čísle: 596 805 541, či informace sdělili na kteroukoliv policejní služebnu, nebo na linku 158.
...
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři