Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Pohřešovaná žena zemřela násilnou smrtí. Kriminalisté obvinili jejího přítele, který zmizení ženy původně nahlásil

30.03.2021
Pátrání po pohřešované se rozjelo na začátku října loňského roku. Její pohřešování nahlásil druh zmizelé s tím, že odešla za kamarádkou a už se neozvala.
Po šestačtyřicetileté ženě z Velešovic na Vyškovsku začali okamžitě pátrat policisté, na objasnění případu pracovali jak specialisté z Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje, tak i jejich vyškovští kolegové. S postupujícím časem se jevila čím dál pravděpodobněji varianta, že se pohřešovaná stala obětí trestného činu.Pátrání skončilo smutným nálezem na konci minulého týdne. Kriminalisté našli v remízku u Šlapanic v poměrně hluboké jámě tělo pohřešované ženy. Už při ohledání těla na místě bylo jasné, že zemřela násilnou smrtí. To potvrdila i soudní pitva. Během prověřování případu kriminalisté využili také poznatky od veřejnosti po zveřejněných výzvách v médiích.

Intenzivní prací se jim podařilo sehnat dostatek důkazů pro obvinění přítele zavražděné. Ten skončil ve vazbě a v případě odsouzení mu za zvlášť závažný zločin vraždy hrozí až dvacetiletý pobyt za mřížemi.

Kriminalisté i nadále pracují na objasnění všech okolností tohoto činu.
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři