Policie hledá svědky tragické nehody na Strakonicku, při které zemřel motorkář

12.06.2019
Strakoničtí kriminalisté žádají sdělovací prostředky a veřejnost o pomoc při objasnění včerejší tragické dopravní nehody, ke které došlo kolem 16:33 hodny na silnici I/20 v km 185,800 v katastru obce Újezd nedaleko Vodňan. Při této nehodě zemřel osmačtyřicetiletý řidič motocyklu, který se srazil s nákladním vozidlem. O nehodě jsme již informovali. U řidiče nákladního vozidla […]

Strakoničtí kriminalisté žádají sdělovací prostředky a veřejnost o pomoc při objasnění včerejší tragické dopravní nehody, ke které došlo kolem 16:33 hodny na silnici I/20 v km 185,800 v katastru obce Újezd nedaleko Vodňan.

Při této nehodě zemřel osmačtyřicetiletý řidič motocyklu, který se srazil s nákladním vozidlem. O nehodě jsme již informovali.

U řidiče nákladního vozidla provedli policisté dechovou zkoušku a také zkoušku na přítomnost jiných návykových látek – obě byly negativní.

V souvislosti s touto nehodou žádáme případné svědky, kteří jeli v inkriminovanou dobu ve směru od Vodňan na České Budějovice a mohli tak tuto nehodu vidět, aby se obrátili na policii, konkrétně na telefonní číslo strakonických kriminalistů 725 731 288 nebo přímo na linku 158. Vaše svědectví může policistům pomoci objasnit přesnou příčinu a průběh této tragické dopravní nehody. Za pomoc předem děkujeme.

Přečteno 9x
Hodnocení:
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz
 

Komentáře

více informací zde.
Objednatvzdělávací materiályzobrazit košík