Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Policisté na Domažlicku kontrolovali mladou dvojici, která je osočila, že jsou zfetovaní

31.03.2021
Dne 26. března 2021 sdělili domažličtí kriminalisté, na které byl případ delegován, podezření ze spáchání trestného činu pomluva čtyřiadvacetiletému muži a dvaadvacetileté ženě.
Oba podezřelí byli koncem ledna letošního roku kontrolováni v obci Merklín hlídkou policistů Obvodního oddělení Stod. V 00:59 hodin telefonicky oznámila žena na tísňovou linku 158, že je kontrolována v obci Merklín a že má podezření, že policisté jsou zdrogovaní. Po několika minutách volal i kontrolovaný muž se stejným tvrzením, policisté se prý chovají jako feťáci.

Kvůli tomuto závažnému obvinění na místo přijel i ředitel územního odboru, kterému toto tvrzení oba znovu zopakovali a trvali na něm.

Policisté se podrobili dechové zkoušce i testu na návykové látky. Všechny výsledky byly negativní, mladý pár byl s nimi seznámen. Jejich tvrzení bylo tedy zcela jasně prokázáno jako hanlivé, účelové, hrubě urážející a založené na nepravdivých tvrzeních.

Nepravdivým tvrzením způsobili újmu oběma kontrolujícím policistům spočívající v tom, že ohrozili jejich vážnost a znevážili výkon odpovědné funkce policisty. Podezřelým hrozí za trestný čin pomluvy až jeden rok odnětí svobody.
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři