Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Policisté na jižní Moravě dopadli muže, který byl na Slovensku odsouzen za vraždu

8.04.2021
To, že pro policejní spolupráci nepředstavuje státní hranice velkou překážku se znovu ukázalo ve středu večer. Policisté na jihu Moravy obdrželi od svých slovenských kolegů informaci o muži, který měl být na Slovensku odsouzen za násilný trestný čin, před nástupem do výkonu trestu byl monitorován elektronickým zařízením, které si však měl odstranit a uprchnout.
Cestovat měl v modrém terénním Mitsubishi. Čeští policisté proto ihned přijali taková opatření, aby muže v případě, kdy by unikal přes naše území, mohli zadržet.

A to se jim dokonale povedlo. Mikulovští dálniční policisté před půl devátou večerní, tedy necelou hodinu po tom co informaci obdrželi, vypátrali na silnici I/52 podobné vozidlo se slovenskou značkou, jako to ve kterém se měl prchající muž pohybovat.

Když jej u Mikulova zastavili, ukázalo se, že muž za volantem byl opravdu oním hledaným. S policisty, kteří jej na místě zadrželi, spolupracoval a dokonce jim doznal, že byl na Slovensku odsouzen za vraždu. Nyní jednáme o jeho vydání zpět na Slovensko.
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři