Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Policistům chtěl na Hodonínsku zmizet řidič Alfy Romeo se zákazem řízení a vyhýbající se nástupu do výkonu trestu. Při nehodě byl vážně zraněn

27.08.2021
Ve čtvrtek odpoledne projížděla hlídka dubňanských policistů obcí Ratíškovice, když v protisměru policisté spatřili vozidlo, které řídila zájmová osoba.
Policisté se o kousek dále se svým vozidlem otáčeli, čehož využil zmiňovaný řidič a sešlápl plynový pedál. Při snaze se ztratit z dohledu policejní hlídky jel nepřiměřenou rychlostí a nezvládl řízení auta. Na mokré vozovce dostal smyk, vyjel mimo komunikaci, narazil levým bokem vozidla do pomníku a opěrné zídky před kostelem a následně bylo auto odmrštěno zpět na silnici.

Když jej policisté dostihli, již našli jen havarované vozidlo a v něm zraněného řidiče. Neprodleně mu poskytli první pomoc a přivolali sanitku. Muž byl s vážným poraněním odvezen do nemocnice.

Policisté při prověřování události zjistili, že vozidlo řídil muž, který má vysloven platný zákaz řízení a měl nastoupit do vězení za předchozí delikty. To mohl být také důvod, proč se snažil policejní hlídce ujíždět. Dechovou zkoušku u řidiče nebylo vzhledem k povaze zranění možné provést, vyžádali jsme si odběr a rozbor krve. Nicméně provedený orientační test na přítomnost drog v těle vykázal pozitivní hodnotu na amfetaminy. Případem se policisté dále zabývají.
...
Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři