Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

Teplická policie pátrá po pachateli krádeže ve zlatnictví

31.07.2015

Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli krádeže, ke které došlo 11. července 2015 před desátou hodinou dopoledne v Teplicích, ul. Krupská. Dosud neznámý pachatel si ve zlatnictví nechal ukázat zlatý řetízek v hodnotě sedm tisíc korun, který prodavačce vytrhnul z ruky a dal se s ním na útěk.

Pachateli bylo podle poškozené kolem 25 let, byl hubené vyšší postavy kolem 185 cm. Muž měl bílou pleť a propadlé tváře, mluvil česky s cizím slovanským přízvukem, možná polským, či slovenským. Na sobě měl červenou mikinu Adidas, světlemodré „prodřené“ rifle, vyšší kotníkové boty zn. Adidas tmavé barvy, na hlavě měl kšiltovou čepici béžové barvy s nápisem Mercedes.

Zloděje na útěku zachytily bezpečnostní kamery, na záznamu je vidět i pachatelův obličej. Žádáme svědky, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k výskytu podezřelého muže, nebo jeho totožnosti, aby kontaktovali Obvodní oddělení PČR v Teplicích, ul. Vrchlického 974/10, tel. č. 417 569 471, nebo poznatky sdělili na linku 158. Za pomoc předem děkujeme.

Autor, zdroj: Policejní deník, http://policejnidenik.cz

Přidat komentář

Naši partneři