Přihlásit / registrovat

Zapomněli jste heslo?
Registrace

Kriminalita
Aktuality > Kriminalita
BEZPEČNÁ DOPRAVAPRVNÍ POMOCPOŽÁRYOSOBNÍ BEZPEČÍMIMOŘÁDNÉ UDÁLOSTIESHOP

V depu dopravního podniku v Mladé Boleslavi řádil zdrogovaný cizinec, poškodil 9 autobusů i interiér budovy

17.07.2017
V noci ze soboty 15. na neděli 16. července došlo v areálu Dopravního podniku Mladá Boleslav k řádění vandala. Ten vnikl do budovy, kde ohrožoval na životě vrátného a zdemoloval několik kanceláří. Bohužel také poničil čelní skla devíti autobusů. „Vedení dopravního podniku celou neděli tuto krizovou situaci intenzivně řešilo. Podle sdělení ředitele podniku Marka Džuvarovského […]

V noci ze soboty 15. na neděli 16. července došlo v areálu Dopravního podniku Mladá Boleslav k řádění vandala.

Ten vnikl do budovy, kde ohrožoval na životě vrátného a zdemoloval několik kanceláří. Bohužel také poničil čelní skla devíti autobusů.

"Vedení dopravního podniku celou neděli tuto krizovou situaci intenzivně řešilo. Podle sdělení ředitele podniku Marka Džuvarovského naštěstí provoz linek nebude nijak omezen. Ačkoliv všech devět autobusů je vyřazeno z provozu do doby, než bude vyměněno sklo, podařilo se sehnat náhradní autobusy. Oprava bude trvat maximálně dva týdny. Jednotlivé linky městské hromadné dopravy tak budou plně zajištěny v prázdninovém rozsahu. Tři z vypůjčených autobusů nemají odbavovací systém dopravního podniku, jízda těmito stroji proto bude pro veřejnost zdarma. Dopravní podnik je použije na nejméně využitých trasách," uvedl dopravní podnik.

Podle policie se jednalo o cizince pod vlivem drog, který v průběhu svého řádění ohrožoval nožem vrátného. Následně útočil cizinec také na přivolané policisty. Ti ho v současné době podezírají z trestných činů poškození cizí věci, násilí proti úřední osobě a nebezpečného vyhrožování. Škoda na majetku dopravního podniku byla vyčíslena na milion korun.

Autor, zdroj: Týdeník Policie, http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Naši partneři